Laden...

Vragenlijst MKB vriendelijkste gemeente van Nederland

Zoekresultaten

Wordt geladen...

Vragenlijst MKB vriendelijkste gemeente van Nederland

Hoe beoordeelt u de dienstverlening van onze gemeente? Bent u tevreden? Of zijn er aandachtspunten?

U kunt deelnemen aan de nieuwe editie van het tweejaarlijkse onderzoek naar de MKB vriendelijkste gemeente van Nederland, een onderzoek van MKB Nederland en VNO-NCW Noord. Hiervoor kunt u een digitale vragenlijst invullen.

Waarom meedoen?
Ondernemers zorgen voor werkgelegenheid, voor een leefbare binnenstad, voor welvaart, enz. Daarom is het belangrijk om te weten of de gemeente op de goede weg zit of welke onderdelen van het beleid of werkzaamheden volgens u beter kunnen. Krijgt u ‘waar voor uw geld’? Dit onderzoek geeft de gemeente de noodzakelijke inzichten daarvoor. Zo probeert de gemeente eraan bij te dragen dat u op een prettige en succesvolle manier kunt blijven ondernemen in onze gemeente.

Gemeente Franekeradeel heeft in haar economisch actieplan de ambitie geuit om te stijgen op de MKB ladder. In de vorige editie stonden we op plek 25 in Fryslân.

Inhoud vragenlijst
Het onderzoek meet het ondernemersklimaat aan de hand van vier pijlers:

  1. De dienstverlening van de gemeente aan ondernemers
  2. Het imago van de gemeente
  3. Communicatie en beleid van de gemeente
  4. Beleving van gemeentelijke lasten

Vragen?
Het onderzoek naar de MKB-vriendelijkste gemeente van Nederland wordt uitgevoerd door onderzoeksbureau Lexnova. Mocht u vragen hebben, dan kunt u  contact opnemen met Jeanique Ham, projectleider onderzoek binnen Lexnova, via mkb@lexnova.nl.

Kijk voor meer informatie over het onderzoek op www.mkbvriendelijkstegemeente.nl.

Gemeentehuis: Harlingerweg 18, 8801 PA Franeker, Postbus 58, 8800 AB Franeker T: 14 0517, E: info@franekeradeel.nl

2017 © Gemeente Franekeradeel